AI Meta Club
AMC
Відправити · Отримати
App
Hardware
Торгівля
Торгівля
Працює з цими програмами
OneKey App
OKX Wallet
Rabby Wallet
imToken
Мережа
Arbitrum One
Підвищте рівень безпеки криптовалюти
Найкращі гаманці AI Meta Club

Гаманець AI Meta Club допомагає вам легко зберігати, надсилати та отримувати цифрові активи. Ви можете будь-коли виконувати міжланцюгові транзакції з токенами, досліджувати NFT-маркети та dApp'и й відкривати нові можливості. Це інтегрований гаманець для екосистеми AI Meta Club, який забезпечує вам безпечний ончейн-досвід.

Download OneKey App
OneKey App
Використовуйте наш додаток, щоб досліджувати всі блокчейни з повною безпекою та надійністю.
OneKey Shop
Магазин OneKey
Найсучасніший у світі апаратний гаманець.

Чому варто обрати AI Meta Club гаманці з OneKey

  • why-choose-onekey
    Візьміть під контроль безпеку, яка належить вам

    Не потрібно перевіряти справжнє ім'я. Ми не збираємо та не відстежуємо жодних даних користувачів. Ваш гаманець належить лише вам.

  • why-choose-onekey
    100% відкритий код та прозорий

    AI Meta Club wallet — це повністю відкритий гаманець; кожен рядок коду може бути перевірений та підтверджений експертами з безпеки. Безпека базується не на обіцянках, а на прозорості.

  • why-choose-onekey
    Інтелектуальний захист від ризиків

    Вбудований захист від фішингу dApp та функція автоматичного приховування підозрілих токенів виявляють ризиковані контракти й запобігають зловмисним схваленням або крадіжці активів.

  • why-choose-onekey
    Глобальна підтримка

    Цілодобова багатомовна підтримка, яка допоможе вирішити ваші питання будь-коли.

AI Meta Club Ціна

Найчастіші запитання

Що таке AI Meta Club?

AI Meta Club — це платформа, яка об'єднує однодумців, захоплених дослідженням потенціалу технологій штучного інтелекту та метавсесвіту. Вона надає центр, де члени спільноти можуть збиратися разом, спілкуватися, взаємодіяти, навчатися та отримувати винагороди за обмін своїми знаннями про технології, тренди та можливості штучного інтелекту.

Як децентралізована автономна організація (DAO) на Ethereum Layer 2 Arbitrum, AI Meta Club використовує штучний інтелект для керівництва та забезпечення управління. Завдяки тому, що штучний інтелект допомагає стримувати людські емоції та групове мислення, сподіваєтьсяся, що будуть прийматися кращі управлінські рішення заради більшого блага DAO, блокчейн-спільноти та людства в цілому.

Для управління DAO буде використовуватися пропрієтарна модель штучного інтелекту. Хоча початковий процес управління, ймовірно, буде хаотичним, рівень управління з часом має покращитися і зрештою перевершити управління суто людьми, оскільки штучний інтелект навчається та вдосконалюється з часом.

Який AI Meta Club-гаманець найкращий?

Як отримати AI Meta Club гаманець?

Як використовувати AI Meta Club гаманець?