BNB Wallstreet Bull
WBULL
Відправити · Отримати
App
Hardware
Торгівля
Торгівля
Працює з цими програмами
OneKey App
Rabby Wallet
MetaMask
imToken
Specter
UniSat
Мережа
BNB Smart Chain
Підвищте рівень безпеки криптовалюти
Найкращі гаманці BNB Wallstreet Bull

Гаманець BNB Wallstreet Bull допомагає вам легко зберігати, надсилати та отримувати цифрові активи. Ви можете будь-коли виконувати міжланцюгові транзакції з токенами, досліджувати NFT-маркети та dApp'и й відкривати нові можливості. Це інтегрований гаманець для екосистеми BNB Wallstreet Bull, який забезпечує вам безпечний ончейн-досвід.

Download OneKey App
OneKey App
Використовуйте наш додаток, щоб досліджувати всі блокчейни з повною безпекою та надійністю.
OneKey Shop
Магазин OneKey
Найсучасніший у світі апаратний гаманець.

Чому варто обрати BNB Wallstreet Bull гаманці з OneKey

  • why-choose-onekey
    Візьміть під контроль безпеку, яка належить вам

    Не потрібно перевіряти справжнє ім'я. Ми не збираємо та не відстежуємо жодних даних користувачів. Ваш гаманець належить лише вам.

  • why-choose-onekey
    100% відкритий код та прозорий

    BNB Wallstreet Bull wallet — це повністю відкритий гаманець; кожен рядок коду може бути перевірений та підтверджений експертами з безпеки. Безпека базується не на обіцянках, а на прозорості.

  • why-choose-onekey
    Інтелектуальний захист від ризиків

    Вбудований захист від фішингу dApp та функція автоматичного приховування підозрілих токенів виявляють ризиковані контракти й запобігають зловмисним схваленням або крадіжці активів.

  • why-choose-onekey
    Глобальна підтримка

    Цілодобова багатомовна підтримка, яка допоможе вирішити ваші питання будь-коли.

BNB Wallstreet Bull Ціна

Найчастіші запитання

Що таке BNB Wallstreet Bull?

Wall Street Bull ($WBULL) — це цифровий актив, керований спільнотою, запущений на BNB Chain, який натхненний статуєю Charging Bull — всесвітнім символом фінансового оптимізму та сили ринку. Проєкт прагне подолати розрив між традиційною фінансовою культурою та децентралізованими технологіями, використовуючи знайомий символ для закріплення ідентичності спільноти, цифрового мистецтва та блокчейн-корисності в екосистемі BNB.

Який BNB Wallstreet Bull-гаманець найкращий?

Як отримати BNB Wallstreet Bull гаманець?

Як використовувати BNB Wallstreet Bull гаманець?