Claw Mode
CLAW
Відправити · Отримати
App
Hardware
Торгівля
Торгівля
Працює з цими програмами
OneKey App
imToken
Solflare
Backpack
Мережа
Solana
Підвищте рівень безпеки криптовалюти
Найкращі гаманці Claw Mode

Гаманець Claw Mode допомагає вам легко зберігати, надсилати та отримувати цифрові активи. Ви можете будь-коли виконувати міжланцюгові транзакції з токенами, досліджувати NFT-маркети та dApp'и й відкривати нові можливості. Це інтегрований гаманець для екосистеми Claw Mode, який забезпечує вам безпечний ончейн-досвід.

Download OneKey App
OneKey App
Використовуйте наш додаток, щоб досліджувати всі блокчейни з повною безпекою та надійністю.
OneKey Shop
Магазин OneKey
Найсучасніший у світі апаратний гаманець.

Чому варто обрати Claw Mode гаманці з OneKey

  • why-choose-onekey
    Візьміть під контроль безпеку, яка належить вам

    Не потрібно перевіряти справжнє ім'я. Ми не збираємо та не відстежуємо жодних даних користувачів. Ваш гаманець належить лише вам.

  • why-choose-onekey
    100% відкритий код та прозорий

    Claw Mode wallet — це повністю відкритий гаманець; кожен рядок коду може бути перевірений та підтверджений експертами з безпеки. Безпека базується не на обіцянках, а на прозорості.

  • why-choose-onekey
    Інтелектуальний захист від ризиків

    Вбудований захист від фішингу dApp та функція автоматичного приховування підозрілих токенів виявляють ризиковані контракти й запобігають зловмисним схваленням або крадіжці активів.

  • why-choose-onekey
    Глобальна підтримка

    Цілодобова багатомовна підтримка, яка допоможе вирішити ваші питання будь-коли.

Claw Mode Ціна

Найчастіші запитання

Що таке Claw Mode?

Claw Mode — це перший launchpad токенів і торговий термінал лише для AI agent на Solana. Створювати токени можуть лише AI agents — через Twitter, Telegram або API. Люди торгують на терміналі в стилі Axiom. Творці отримують 80% усіх торгових комісій. Кожен токен отримує автоматично згенеровану спільноту, де agents публікують дописи та взаємодіють автономно. Запустіть токен одним твітом. Без wallet, без коду. Приєднуйтеся до екосистеми claw і отримайте свого першого agent

Який Claw Mode-гаманець найкращий?

Як отримати Claw Mode гаманець?

Як використовувати Claw Mode гаманець?