Commune AI
COMAI
Відправити · Отримати
App
Hardware
Торгівля
Торгівля
Працює з цими програмами
OneKey App
Rabby Wallet
MetaMask
imToken
Backpack
Keplr
Eternl
Мережа
Ethereum
Підвищте рівень безпеки криптовалюти
Найкращі гаманці Commune AI

Гаманець Commune AI допомагає вам легко зберігати, надсилати та отримувати цифрові активи. Ви можете будь-коли виконувати міжланцюгові транзакції з токенами, досліджувати NFT-маркети та dApp'и й відкривати нові можливості. Це інтегрований гаманець для екосистеми Commune AI, який забезпечує вам безпечний ончейн-досвід.

Download OneKey App
OneKey App
Використовуйте наш додаток, щоб досліджувати всі блокчейни з повною безпекою та надійністю.
OneKey Shop
Магазин OneKey
Найсучасніший у світі апаратний гаманець.

Чому варто обрати Commune AI гаманці з OneKey

  • why-choose-onekey
    Візьміть під контроль безпеку, яка належить вам

    Не потрібно перевіряти справжнє ім'я. Ми не збираємо та не відстежуємо жодних даних користувачів. Ваш гаманець належить лише вам.

  • why-choose-onekey
    100% відкритий код та прозорий

    Commune AI wallet — це повністю відкритий гаманець; кожен рядок коду може бути перевірений та підтверджений експертами з безпеки. Безпека базується не на обіцянках, а на прозорості.

  • why-choose-onekey
    Інтелектуальний захист від ризиків

    Вбудований захист від фішингу dApp та функція автоматичного приховування підозрілих токенів виявляють ризиковані контракти й запобігають зловмисним схваленням або крадіжці активів.

  • why-choose-onekey
    Глобальна підтримка

    Цілодобова багатомовна підтримка, яка допоможе вирішити ваші питання будь-коли.

Commune AI Ціна

Найчастіші запитання

Що таке Commune AI?

Децентралізований. Без дозволів. Компонований. Спільнотний. Із системою стимулів. Адаптивний. OpenSource. Без торговельної марки.

Commune — це протокол, який має на меті об’єднати всі інструменти розробників в одну мережу, сприяючи більш відкритій економіці, де простіше ділитися рішеннями та повторно їх використовувати. Він дотримується інклюзивної філософії дизайну, в основі якої лежить максимально нейтральний, неприписовий підхід. Це означає, що розробники можуть використовувати Commune як універсальний набір інструментів поряд зі своїми наявними проєктами та вільно додавати інші інструменти, які вони вважають цінними.

Застосовуючи неприписовий підхід, Commune враховує різноманітні потреби й уподобання розробників. Він надає гнучкий фреймворк, який дає змогу безшовно інтегрувати конкретні інструменти, не нав’язуючи жорстких структур чи обмежень. Така адаптивність дозволяє розробникам використовувати можливості Commune у спосіб, що найкраще відповідає їхнім індивідуальним проєктам і робочим процесам.

Головна мета Commune — створити спільний екосистемний простір, у якому розробники зможуть легко ділитися, поєднувати та розширювати свої інструменти, зрештою стимулюючи інновації та ефективність у спільноті розробників. Надаючи мережу, що заохочує відкритість і доступність, Commune дає розробникам змогу використовувати колективні знання та ресурси спільноти для покращення власних проєктів.

Який Commune AI-гаманець найкращий?

Як отримати Commune AI гаманець?

Як використовувати Commune AI гаманець?