Croginal Cats
CROGINAL
Відправити · Отримати
App
Hardware
Торгівля
Торгівля
Працює з цими програмами
OneKey App
мережі
Cronos
Base
Підвищте рівень безпеки криптовалюти
Найкращі гаманці Croginal Cats

Гаманець Croginal Cats допомагає вам легко зберігати, надсилати та отримувати цифрові активи. Ви можете будь-коли виконувати міжланцюгові транзакції з токенами, досліджувати NFT-маркети та dApp'и й відкривати нові можливості. Це інтегрований гаманець для екосистеми Croginal Cats, який забезпечує вам безпечний ончейн-досвід.

Download OneKey App
OneKey App
Використовуйте наш додаток, щоб досліджувати всі блокчейни з повною безпекою та надійністю.
OneKey Shop
Магазин OneKey
Найсучасніший у світі апаратний гаманець.

Чому варто обрати Croginal Cats гаманці з OneKey

  • why-choose-onekey
    Візьміть під контроль безпеку, яка належить вам

    Не потрібно перевіряти справжнє ім'я. Ми не збираємо та не відстежуємо жодних даних користувачів. Ваш гаманець належить лише вам.

  • why-choose-onekey
    100% відкритий код та прозорий

    Croginal Cats wallet — це повністю відкритий гаманець; кожен рядок коду може бути перевірений та підтверджений експертами з безпеки. Безпека базується не на обіцянках, а на прозорості.

  • why-choose-onekey
    Інтелектуальний захист від ризиків

    Вбудований захист від фішингу dApp та функція автоматичного приховування підозрілих токенів виявляють ризиковані контракти й запобігають зловмисним схваленням або крадіжці активів.

  • why-choose-onekey
    Глобальна підтримка

    Цілодобова багатомовна підтримка, яка допоможе вирішити ваші питання будь-коли.

Croginal Cats Ціна

Найчастіші запитання

Що таке Croginal Cats?

Ми — degen cats із cronos! Ми — CROGINAL! Ми годуємо нашу родину, тож дозвольте показати вам, як спільнота робить усе правильно! Приходьте разом з нами розворушити sleepy cronos! Discord — наш офіційний дім. Приходьте їсти разом із FAM🦁

Який Croginal Cats-гаманець найкращий?

Як отримати Croginal Cats гаманець?

Як використовувати Croginal Cats гаманець?