International Rebuilding Trust
IRT
Відправити · Отримати
App
Hardware
Торгівля
Торгівля
Працює з цими програмами
OneKey App
imToken
Solflare
Backpack
Мережа
Solana
Підвищте рівень безпеки криптовалюти
Найкращі гаманці International Rebuilding Trust

Гаманець International Rebuilding Trust допомагає вам легко зберігати, надсилати та отримувати цифрові активи. Ви можете будь-коли виконувати міжланцюгові транзакції з токенами, досліджувати NFT-маркети та dApp'и й відкривати нові можливості. Це інтегрований гаманець для екосистеми International Rebuilding Trust, який забезпечує вам безпечний ончейн-досвід.

Download OneKey App
OneKey App
Використовуйте наш додаток, щоб досліджувати всі блокчейни з повною безпекою та надійністю.
OneKey Shop
Магазин OneKey
Найсучасніший у світі апаратний гаманець.

Чому варто обрати International Rebuilding Trust гаманці з OneKey

  • why-choose-onekey
    Візьміть під контроль безпеку, яка належить вам

    Не потрібно перевіряти справжнє ім'я. Ми не збираємо та не відстежуємо жодних даних користувачів. Ваш гаманець належить лише вам.

  • why-choose-onekey
    100% відкритий код та прозорий

    International Rebuilding Trust wallet — це повністю відкритий гаманець; кожен рядок коду може бути перевірений та підтверджений експертами з безпеки. Безпека базується не на обіцянках, а на прозорості.

  • why-choose-onekey
    Інтелектуальний захист від ризиків

    Вбудований захист від фішингу dApp та функція автоматичного приховування підозрілих токенів виявляють ризиковані контракти й запобігають зловмисним схваленням або крадіжці активів.

  • why-choose-onekey
    Глобальна підтримка

    Цілодобова багатомовна підтримка, яка допоможе вирішити ваші питання будь-коли.

International Rebuilding Trust Ціна

Найчастіші запитання

Що таке International Rebuilding Trust?

International Rebuilding Trust (IRT) — це керований спільнотою мем-коїн на блокчейні Solana, побудований навколо культурного наративу відбудови того, що зруйнували війна та час. Ідентичність проєкту натхненна ідеєю глобальної реконструкції, а власники об'єднуються навколо теми "rebuilding" як спільної символічної місії для спільноти. IRT — це справедливо запущений (fair launch) SPL-токен із фіксованою пропозицією в 1 мільярд, і повноваження на карбування та заморозку були відкликані під час запуску, що робить пропозицію повністю незмінною. Немає виділення для команди, немає передпродажу та немає приватного раунду. IRT не має центрального оператора, фонду чи скарбниці, і його вартість повністю походить від участі спільноти, ліквідності в мережі та соціальної активності у X та Telegram.

Який International Rebuilding Trust-гаманець найкращий?

Як отримати International Rebuilding Trust гаманець?

Як використовувати International Rebuilding Trust гаманець?