Kitty Inu
KITTY
Відправити · Отримати
App
Hardware
Торгівля
Торгівля
Працює з цими програмами
OneKey App
Rabby Wallet
MetaMask
imToken
Backpack
Keplr
Eternl
Мережа
Ethereum
Підвищте рівень безпеки криптовалюти
Найкращі гаманці Kitty Inu

Гаманець Kitty Inu допомагає вам легко зберігати, надсилати та отримувати цифрові активи. Ви можете будь-коли виконувати міжланцюгові транзакції з токенами, досліджувати NFT-маркети та dApp'и й відкривати нові можливості. Це інтегрований гаманець для екосистеми Kitty Inu, який забезпечує вам безпечний ончейн-досвід.

Download OneKey App
OneKey App
Використовуйте наш додаток, щоб досліджувати всі блокчейни з повною безпекою та надійністю.
OneKey Shop
Магазин OneKey
Найсучасніший у світі апаратний гаманець.

Чому варто обрати Kitty Inu гаманці з OneKey

  • why-choose-onekey
    Візьміть під контроль безпеку, яка належить вам

    Не потрібно перевіряти справжнє ім'я. Ми не збираємо та не відстежуємо жодних даних користувачів. Ваш гаманець належить лише вам.

  • why-choose-onekey
    100% відкритий код та прозорий

    Kitty Inu wallet — це повністю відкритий гаманець; кожен рядок коду може бути перевірений та підтверджений експертами з безпеки. Безпека базується не на обіцянках, а на прозорості.

  • why-choose-onekey
    Інтелектуальний захист від ризиків

    Вбудований захист від фішингу dApp та функція автоматичного приховування підозрілих токенів виявляють ризиковані контракти й запобігають зловмисним схваленням або крадіжці активів.

  • why-choose-onekey
    Глобальна підтримка

    Цілодобова багатомовна підтримка, яка допоможе вирішити ваші питання будь-коли.

Kitty Inu Ціна

Найчастіші запитання

Що таке Kitty Inu?

$kitty — це нативна валюта гоночної гри на основі NFT, Free-To-Play (F2P), Play-To-Earn (P2E), KittyKart, яка створюється на блокчейні Ethereum, де гравці змагаються на картах, щоб «майнити» NFT-активи. Завдяки постійному геймплею, намайнені NFT-активи надають або переваги у навичках, або покращення візуального вигляду. Активи можна або «майнити» — тобто заробляти — (F2P) через геймплей, або купувати на вторинному ринку через внутрішньоігровий маркетплейс. Активи, що купуються та продаються (P2E) через внутрішньоігровий маркетплейс, здійснюються за допомогою нативного токена $kitty.

Який Kitty Inu-гаманець найкращий?

Як отримати Kitty Inu гаманець?

Як використовувати Kitty Inu гаманець?