Lead Ai
LAI
Відправити · Отримати
App
Hardware
Торгівля
Торгівля
Працює з цими програмами
OneKey App
Rabby Wallet
MetaMask
imToken
Specter
UniSat
Мережа
BNB Smart Chain
Підвищте рівень безпеки криптовалюти
Найкращі гаманці Lead Ai

Гаманець Lead Ai допомагає вам легко зберігати, надсилати та отримувати цифрові активи. Ви можете будь-коли виконувати міжланцюгові транзакції з токенами, досліджувати NFT-маркети та dApp'и й відкривати нові можливості. Це інтегрований гаманець для екосистеми Lead Ai, який забезпечує вам безпечний ончейн-досвід.

Download OneKey App
OneKey App
Використовуйте наш додаток, щоб досліджувати всі блокчейни з повною безпекою та надійністю.
OneKey Shop
Магазин OneKey
Найсучасніший у світі апаратний гаманець.

Чому варто обрати Lead Ai гаманці з OneKey

  • why-choose-onekey
    Візьміть під контроль безпеку, яка належить вам

    Не потрібно перевіряти справжнє ім'я. Ми не збираємо та не відстежуємо жодних даних користувачів. Ваш гаманець належить лише вам.

  • why-choose-onekey
    100% відкритий код та прозорий

    Lead Ai wallet — це повністю відкритий гаманець; кожен рядок коду може бути перевірений та підтверджений експертами з безпеки. Безпека базується не на обіцянках, а на прозорості.

  • why-choose-onekey
    Інтелектуальний захист від ризиків

    Вбудований захист від фішингу dApp та функція автоматичного приховування підозрілих токенів виявляють ризиковані контракти й запобігають зловмисним схваленням або крадіжці активів.

  • why-choose-onekey
    Глобальна підтримка

    Цілодобова багатомовна підтримка, яка допоможе вирішити ваші питання будь-коли.

Lead Ai Ціна

Найчастіші запитання

Що таке Lead Ai?

LeadAI ($LAI) — це освітня платформа з криптовалют на базі штучного інтелекту, розташована в Африці, метою якої є надання доступних знань про блокчейн для людей по всьому континенту. Платформа поєднує штучний інтелект із технологією блокчейну для спрощення складних концепцій криптовалют та надання персоналізованого досвіду навчання. LeadAI також підтримує екосистему, керовану спільнотою, де користувачі можуть взаємодіяти з освітніми ресурсами, обмінюватися знаннями та поглиблювати розуміння блокчейну та цифрових активів.

Який Lead Ai-гаманець найкращий?

Як отримати Lead Ai гаманець?

Як використовувати Lead Ai гаманець?