Manifold Finance
FOLD
Відправити · Отримати
App
Hardware
Торгівля
Торгівля
Працює з цими програмами
OneKey App
Rabby Wallet
MetaMask
imToken
Backpack
Keplr
Eternl
Мережа
Ethereum
Підвищте рівень безпеки криптовалюти
Найкращі гаманці Manifold Finance

Гаманець Manifold Finance допомагає вам легко зберігати, надсилати та отримувати цифрові активи. Ви можете будь-коли виконувати міжланцюгові транзакції з токенами, досліджувати NFT-маркети та dApp'и й відкривати нові можливості. Це інтегрований гаманець для екосистеми Manifold Finance, який забезпечує вам безпечний ончейн-досвід.

Download OneKey App
OneKey App
Використовуйте наш додаток, щоб досліджувати всі блокчейни з повною безпекою та надійністю.
OneKey Shop
Магазин OneKey
Найсучасніший у світі апаратний гаманець.

Чому варто обрати Manifold Finance гаманці з OneKey

  • why-choose-onekey
    Візьміть під контроль безпеку, яка належить вам

    Не потрібно перевіряти справжнє ім'я. Ми не збираємо та не відстежуємо жодних даних користувачів. Ваш гаманець належить лише вам.

  • why-choose-onekey
    100% відкритий код та прозорий

    Manifold Finance wallet — це повністю відкритий гаманець; кожен рядок коду може бути перевірений та підтверджений експертами з безпеки. Безпека базується не на обіцянках, а на прозорості.

  • why-choose-onekey
    Інтелектуальний захист від ризиків

    Вбудований захист від фішингу dApp та функція автоматичного приховування підозрілих токенів виявляють ризиковані контракти й запобігають зловмисним схваленням або крадіжці активів.

  • why-choose-onekey
    Глобальна підтримка

    Цілодобова багатомовна підтримка, яка допоможе вирішити ваші питання будь-коли.

Manifold Finance Ціна

Найчастіші запитання

Що таке Manifold Finance?

Manifold Finance надає рішення, що охоплюють ринок проміжного програмного забезпечення для децентралізованих фінансових застосунків і протоколів як для масштабування, так і для зручності використання. Частина нашої місії — допомогти масштабувати екосистему Ethereum, і саме тут виникає ідея «стратегій проміжного програмного забезпечення». Наші рішення можна розглядати як «стратегію APY», яку можна знайти в чомусь на кшталт Yearn Finance, за винятком того, що замість надання капіталу (наприклад, через депозит у стратегію з Yearn) ми створюємо застосунки, які надають послуги, що генерують дохід (яскравим прикладом є YCabal).

Який Manifold Finance-гаманець найкращий?

Як отримати Manifold Finance гаманець?

Як використовувати Manifold Finance гаманець?