Niftyx Protocol
SHROOM
Відправити · Отримати
App
Hardware
Торгівля
Торгівля
Працює з цими програмами
OneKey App
Rabby Wallet
MetaMask
imToken
Backpack
Keplr
Eternl
Мережа
Ethereum
Підвищте рівень безпеки криптовалюти
Найкращі гаманці Niftyx Protocol

Гаманець Niftyx Protocol допомагає вам легко зберігати, надсилати та отримувати цифрові активи. Ви можете будь-коли виконувати міжланцюгові транзакції з токенами, досліджувати NFT-маркети та dApp'и й відкривати нові можливості. Це інтегрований гаманець для екосистеми Niftyx Protocol, який забезпечує вам безпечний ончейн-досвід.

Download OneKey App
OneKey App
Використовуйте наш додаток, щоб досліджувати всі блокчейни з повною безпекою та надійністю.
OneKey Shop
Магазин OneKey
Найсучасніший у світі апаратний гаманець.

Чому варто обрати Niftyx Protocol гаманці з OneKey

  • why-choose-onekey
    Візьміть під контроль безпеку, яка належить вам

    Не потрібно перевіряти справжнє ім'я. Ми не збираємо та не відстежуємо жодних даних користувачів. Ваш гаманець належить лише вам.

  • why-choose-onekey
    100% відкритий код та прозорий

    Niftyx Protocol wallet — це повністю відкритий гаманець; кожен рядок коду може бути перевірений та підтверджений експертами з безпеки. Безпека базується не на обіцянках, а на прозорості.

  • why-choose-onekey
    Інтелектуальний захист від ризиків

    Вбудований захист від фішингу dApp та функція автоматичного приховування підозрілих токенів виявляють ризиковані контракти й запобігають зловмисним схваленням або крадіжці активів.

  • why-choose-onekey
    Глобальна підтримка

    Цілодобова багатомовна підтримка, яка допоможе вирішити ваші питання будь-коли.

Niftyx Protocol Ціна

Найчастіші запитання

Що таке Niftyx Protocol?

Niftyx будує децентралізований протокол для торгівлі та карбування NFT.

Проєкт створює інфраструктуру, необхідну для легкого розгортання та з'єднання глобальних NFT-ринків, орієнтованих на нішеві напрямки, забезпечуючи нейтральне поле діяльності для творців, користувачів і приватних компаній.

Розгортаються рішення для кількох ринкових вертикалей, починаючи з Gaming, а незабаром будуть доступні сервіси для NFT у сфері Музики та Моди, серед іншого.

Протокол використовує сумісні з EVM стандарти та працює за моделлю DAO, повністю належачи спільноті та керуючись нею.

Який Niftyx Protocol-гаманець найкращий?

Як отримати Niftyx Protocol гаманець?

Як використовувати Niftyx Protocol гаманець?