Rainbow Token
RBW
Відправити · Отримати
App
Hardware
Торгівля
Торгівля
Працює з цими програмами
OneKey App
OKX Wallet
Rabby Wallet
MetaMask
imToken
Backpack
Мережа
Polygon POS
Підвищте рівень безпеки криптовалюти
Найкращі гаманці Rainbow Token

Гаманець Rainbow Token допомагає вам легко зберігати, надсилати та отримувати цифрові активи. Ви можете будь-коли виконувати міжланцюгові транзакції з токенами, досліджувати NFT-маркети та dApp'и й відкривати нові можливості. Це інтегрований гаманець для екосистеми Rainbow Token, який забезпечує вам безпечний ончейн-досвід.

Download OneKey App
OneKey App
Використовуйте наш додаток, щоб досліджувати всі блокчейни з повною безпекою та надійністю.
OneKey Shop
Магазин OneKey
Найсучасніший у світі апаратний гаманець.

Чому варто обрати Rainbow Token гаманці з OneKey

  • why-choose-onekey
    Візьміть під контроль безпеку, яка належить вам

    Не потрібно перевіряти справжнє ім'я. Ми не збираємо та не відстежуємо жодних даних користувачів. Ваш гаманець належить лише вам.

  • why-choose-onekey
    100% відкритий код та прозорий

    Rainbow Token wallet — це повністю відкритий гаманець; кожен рядок коду може бути перевірений та підтверджений експертами з безпеки. Безпека базується не на обіцянках, а на прозорості.

  • why-choose-onekey
    Інтелектуальний захист від ризиків

    Вбудований захист від фішингу dApp та функція автоматичного приховування підозрілих токенів виявляють ризиковані контракти й запобігають зловмисним схваленням або крадіжці активів.

  • why-choose-onekey
    Глобальна підтримка

    Цілодобова багатомовна підтримка, яка допоможе вирішити ваші питання будь-коли.

Rainbow Token Ціна

Найчастіші запитання

Що таке Rainbow Token?

Rainbow Token (RBW) — це токен гри Crypto Unicorns, коли гра ще була на Polygon. Із міграцією токена з Polygon на XAI у травні 2024 року цей токен буде припинений на користь нового токена Crypto Unicorns ($CU) на Arbitrum та XAI.

Який Rainbow Token-гаманець найкращий?

Як отримати Rainbow Token гаманець?

Як використовувати Rainbow Token гаманець?