White Monster
WMSTER
Відправити · Отримати
App
Hardware
Торгівля
Працює з цими програмами
OneKey App
Мережа
Base
Підвищте рівень безпеки криптовалюти
Найкращі гаманці White Monster

Гаманець White Monster допомагає вам легко зберігати, надсилати та отримувати цифрові активи. Ви можете будь-коли виконувати міжланцюгові транзакції з токенами, досліджувати NFT-маркети та dApp'и й відкривати нові можливості. Це інтегрований гаманець для екосистеми White Monster, який забезпечує вам безпечний ончейн-досвід.

Download OneKey App
OneKey App
Використовуйте наш додаток, щоб досліджувати всі блокчейни з повною безпекою та надійністю.
OneKey Shop
Магазин OneKey
Найсучасніший у світі апаратний гаманець.

Чому варто обрати White Monster гаманці з OneKey

  • why-choose-onekey
    Візьміть під контроль безпеку, яка належить вам

    Не потрібно перевіряти справжнє ім'я. Ми не збираємо та не відстежуємо жодних даних користувачів. Ваш гаманець належить лише вам.

  • why-choose-onekey
    100% відкритий код та прозорий

    White Monster wallet — це повністю відкритий гаманець; кожен рядок коду може бути перевірений та підтверджений експертами з безпеки. Безпека базується не на обіцянках, а на прозорості.

  • why-choose-onekey
    Інтелектуальний захист від ризиків

    Вбудований захист від фішингу dApp та функція автоматичного приховування підозрілих токенів виявляють ризиковані контракти й запобігають зловмисним схваленням або крадіжці активів.

  • why-choose-onekey
    Глобальна підтримка

    Цілодобова багатомовна підтримка, яка допоможе вирішити ваші питання будь-коли.

White Monster Ціна

Найчастіші запитання

Що таке White Monster?

White Monster — це перша мем-монета енергетичного напою в мережі Base, натхненна глобальним культом Monster Energy Ultra White, улюбленого нульовоцукрового напою серед відвідувачів спортзалів і геймерів. Це ончейн-культ кофеїну, який уособлює менталітет наполегливої праці та колективний потяг залишатися зосередженим і рухатися вперед. Це більше, ніж токен, це спосіб життя, який заохочує зростання, силу та досконалість. Приєднуйтесь до нас у переосмисленні майбутнього, ковток за ковтком.

Який White Monster-гаманець найкращий?

Як отримати White Monster гаманець?

Як використовувати White Monster гаманець?