Drake Exchange
Derivatives
Fully on-chain perpetual exchange on Monad with hybrid CLOB + AMM liquidity and isolated/cross-margin portfolios.

Підтримувані мережі

Monad
Download OneKey App

Використання Drake Exchange за допомогою застосунку OneKey

Безпечний гаманець із вбудованою торгівлею та доступом до dApps. Купуйте, торгуйте й підключайтеся з комп’ютера, смартфона або браузера.

Що таке Drake Exchange?

Drake is a high-performance Layer 1 blockchain platform designed to support a new generation of decentralized applications (dApps). It utilizes a unique Proof-of-Stake (PoS) consensus mechanism to achieve high throughput and low transaction costs, addressing the scalability and gas fee challenges prevalent in many established networks. The platform is fully EVM-compatible, allowing developers to seamlessly migrate their existing smart contracts and projects from Ethereum to the Drake ecosystem. This compatibility fosters a familiar development environment and accelerates the growth of dApps on its network, creating a robust and accessible landscape for both builders and users. The native utility token of the network, DRAKE, plays a central role in the ecosystem. It is used for paying transaction fees, participating in network governance through a decentralized autonomous organization (DAO), and for staking to secure the network and earn rewards. This model incentivizes community participation and aligns the interests of users, developers, and validators with the long-term health and security of the blockchain. Drake's infrastructure is built to host a diverse range of applications, including decentralized finance (DeFi) protocols for lending, borrowing, and trading, as well as marketplaces for non-fungible tokens (NFTs) and web3 gaming platforms. Security is a key focus, with protocols encouraging regular smart contract audits for projects building on the chain. Furthermore, Drake aims to enhance interoperability within the broader crypto space through the development of secure cross-chain bridges, facilitating the transfer of assets and data between different blockchain networks. This positions Drake as a foundational layer for an interconnected web3 future.

Як використовувати Drake Exchange

01

Відкрийте браузер OneKey

how-to-use-step-1

Відкрийте браузер у застосунку OneKey та знайдіть Drake Exchange.

02

Підключити гаманець

how-to-use-step-2

На сторінці Drake Exchange виберіть OneKey та підтвердьте підключення.

03

Виберіть операцію

how-to-use-step-3

У Drake Exchange виберіть дію та введіть деталі.

04

Підтвердити та підписати

how-to-use-step-4

Перегляньте транзакцію в OneKey, потім підтвердьте та підпишіть її на пристрої.

Чому OneKey є найкращим партнером для Drake Exchange?

Підтримується на всіх платформах

Підтримується на всіх платформах

Комп’ютер, смартфон, розширення для браузера — безпечно підключайтеся до Drake Exchange з будь-якого пристрою.

Сумісний з кількома ланцюгами

Сумісний з кількома ланцюгами

Вбудована підтримка для основних публічних мереж, де Drake Exchange працює (наприклад, Ethereum, Arbitrum, Polygon, BNB Chain, Avalanche тощо), що дозволяє одному гаманцю керувати активами в кількох ланцюжках.

Вбудований браузер dApp

Вбудований браузер dApp

Безпечний браузер dApp від OneKey надає вам доступ одним дотиком Drake Exchange, з перевірками контрактів та фішингу для безпечнішої взаємодії.

Безпека на апаратному рівні

Безпека на апаратному рівні

З апаратним гаманцем OneKey ключі залишаються офлайн, а кожна критична дія підтверджується на пристрої для захисту на апаратному рівні.

Чому апаратні гаманці роблять dApps безпечнішими?

Закритий ключ зберігається офлайн

Ваш приватний ключ зберігається в захищеному офлайн-чіпі та ніколи не торкається Інтернету.

Закритий ключ зберігається офлайн

Фізично підтверджуйте кожну транзакцію.

Переглядайте та схвалюйте кожну транзакцію на екрані вашого апаратного гаманця.

Фізично підтверджуйте кожну транзакцію.

Захист від шкідливого програмного забезпечення

Навіть якщо ваш телефон або комп'ютер заражений, захищений чіп захищає ваші активи.

Захист від шкідливого програмного забезпечення

Відкритий вихідний код, що підлягає перевірці

OneKey має повністю відкритий вихідний код, а безпека перевірена спільнотою.

Відкритий вихідний код, що підлягає перевірці

Підключіть апаратний гаманець OneKey, щоб ключі залишалися офлайн, а кожна транзакція підтверджувалася на пристрої.