Elara Finance
Treasury Manager
Elara Finance is a treasury management product from the Brila ecosystem. It gives treasuries, allocators, institutions, and individual investors a way to earn dollar-denominated yield on stablecoins without having to piece together strategies across fragmented DeFi venues themselves.

Дэмжигдсэн сүлжээнүүд

Ethereum
Download OneKey App

Elara Finance-г OneKey програмаар ашиглах

Арилжаа болон dApp-ын хандалтыг дотроо агуулсан аюулгүй түрийвч. Ширээний компьютер, гар утас, хөтчөөс худалдан авч, арилжаалж, холбогдоорой.

Хэрхэн ашиглах вэ Elara Finance

01

OneKey хөтчийг нээнэ үү

how-to-use-step-1

OneKey App дээр Хөтчийг нээгээд Elara Finance-г хайна уу.

02

Түрийвчээ холбоно уу

how-to-use-step-2

Elara Finance хуудсан дээр OneKey-г сонгоод холболтыг зөвшөөрнө үү.

03

Үйлдлийг сонгох

how-to-use-step-3

Elara Finance дээр үйлдэл сонгон, дэлгэрэнгүй мэдээллийг оруулна уу.

04

Баталгаажуулж, гарын үсэг зурна уу

how-to-use-step-4

Гүйлгээг OneKey дээр шалгаад, дараа нь төхөөрөмж дээрээ баталгаажуулж гарын үсэг зурна уу.

Elara Finance дээр аюулгүй гүйлгээ хийхэд яагаад OneKey-г ашиглах вэ

Бүх платформ дээр дэмжигдсэн

Бүх платформ дээр дэмжигдсэн

Ширээний компьютер, гар утас болон хөтчийн өргөтгөлөөс — Elara Finance-д аюулгүйгээр холбогдоно.

Олон хэлхээтэй нийцтэй

Олон хэлхээтэй нийцтэй

Elara Finance ажилладаг томоохон нээлттэй блокчэйнүүдийг (Ethereum, Arbitrum, Polygon, BNB Chain, Avalanche гэх мэт) уугуулаар нь дэмждэг тул нэг түрийвчээр олон сүлжээн дэх хөрөнгөө удирдана.

Суурилуулсан dApp хөтөч

Суурилуулсан dApp хөтөч

OneKey-ийн аюулгүй dApp хөтөч нь Elara Finance-д нэг товшилтоор хандах боломж олгож, гэрээ болон фишингийн шалгалтаар харилцааг чинь илүү аюулгүй болгоно.

Техник хангамжийн түвшний аюулгүй байдал

Техник хангамжийн түвшний аюулгүй байдал

OneKey техник хангамжийн түрийвчний тусламжтайгаар түлхүүрүүд офлайн хэвээр байх бөгөөд чухал үйлдэл бүрийг төхөөрөмж дээр баталгаажуулж, техник хангамжийн түвшний хамгаалалтад авдаг.

Техник хангамжийн түрийвч яагаад dApps-ийг илүү аюулгүй болгодог вэ?

Хувийн түлхүүрийг офлайнаар хадгална

Таны хувийн түлхүүр аюулгүй офлайн чип дотор амьдардаг бөгөөд интернетэд хэзээ ч хүрэхгүй.

Хувийн түлхүүрийг офлайнаар хадгална

Гүйлгээ бүрийг биечлэн баталгаажуулна уу.

Тоног төхөөрөмжийн түрийвчнийхээ дэлгэцэн дээрх гүйлгээ бүрийг харж, зөвшөөр.

Гүйлгээ бүрийг биечлэн баталгаажуулна уу.

Хортой програмаас хамгаалах

Таны утас эсвэл компьютер халдвар авсан ч гэсэн хамгаалалттай чип нь таны хөрөнгийг аюулгүй байлгадаг.

Хортой програмаас хамгаалах

Нээлттэй эх сурвалжаар баталгаажуулах боломжтой

OneKey нь бүрэн нээлттэй эх сурвалж бөгөөд аюулгүй байдал нь олон нийтээр батлагдсан.

Нээлттэй эх сурвалжаар баталгаажуулах боломжтой

OneKey техник хангамжийн түрийвчтэй хослуулан дараагийн түвшний хамгаалалтын түгжээг тайлаарай.